Zwroty

 

Zachęcamy do nie zwracania zamówienia. Robiąc u nas zakupy świadomie wybierasz, by nie uczestniczyć w globalnym kryzysie cieplarnianym. Zaczynamy pracę po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Twój wybrany model zostanie do Ciebie dostarczony do 2 tygodni od czasu potwierdzenia zamówienia.

Przysługuje Ci jednak prawo do zwrotu Towaru z dowolnego powodu w ciągu 14 dni od jego otrzymania,. Towar mowinien mieć dołączone oryginalne metki, być nieużywany, czysty i pozbawiony zapachu.

Sklep ma prawo odmówić przyjęcia Zwrotu, jeśli Zwrot został dokonany po wyznaczonym terminie lub w przypadku, gdy Towar posiada wady.
Środki zostaną zwrócone w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania Towaru przez Sklep. Zwrot środków zostanie dokonany tą samą metodą płatności, która została wybrana podczas składania zamówienia. W przypadku zamówień wysyłanych za pobraniem, zwrot środków zostanie zrealizowany na konto bankowe podane w formularzu zwrotu (dotyczy jedynie wysyłek na terenie Polski).
Nie akceptujemy towarów zwracanych przesyłką za pobraniem. Zwrotu należy odesłać wraz z towarem na adres: DIOXIDE ul. Drewniana 9/15, 00-345 Warsaw, Poland.